A "Temetkezés" kategória cégei

Cég neveTelefonVárosE-mail
Fehér Őszirózsa Kegyeleti Szolgálat 06-53/312-857 Cegléd
Temetkezés Sajószentpéter - Gyertyaláng-Részvét Temetkezési Szolgáltató Kft. 06-20/352-7246, 06-48/424-000 Sajószentpéter gyertyalang1980@gmail.com
Szomorú Szív Építőipari és Szolgáltató Kft. 06-70/364-9503, 06-20/964-3025, 06-29/333-117 Péteri
Albecz Mihály - Gránit, Márvány, Sírkövek 06-30/233-5924, 06-49/542-097 Sajószöged albeczm@t-online.hu
Albert Tibor – Temetkezés 06-30/351-6818, 06-25/234-002 Cece albert_tibor@freemail.hu
Asztalos - Kisvárda - Hamza Péter E.V. 06-70/610-4182 Kisvárda hamipeti@freemail.hu
Bakó Zoltán E.V. 06-20/314-6076, 06-48/342-181 Edelény bakosirko@freemail.hu
Beck és Harangozó Bt. - Sírkő Gyártás és Temetkezési Vállalkozás 06-20/362-9641 Hajós
Bogácsi Charon Temetkezési Bt. 06-30/688-6925, 06-49/334-123 Bogács charon@freemail.hu
Békés Megyei Temetkezési Szolgáltató Kft. 06-66/327-585, 06-30/935-3601 Békéscsaba bmtvpetofi4@invitel.hu
Ciklámen Virágüzlet 06-30/952-2598, 06-72/352-714 Siklós rovidjeno@fibermail.hu
Credo 2000 Temetkezési Kft. 06-30/316-9005, 06-88/203-143 Ajka credo@ajkanet.hu
Császár Gyertya 06-30/937-2113 Sopron
Csényi és Társa Kft. 06-77/402-100, 06-30/606-4854, 06-77/401-186 Jánoshalma
Dencsi László Temetkezési Vállalkozó 06-84/320-058, 06-30/636-0749 Tab
Elohim Kft. 06-30/236-4884 Alsónémedi elohim@monornet.hu
Erika Virágüzlet 06-30/569-9129, 06-88/213-170 Ajka
Esküvő, Sírhantolás Pápa - Németh Kornél E.V. 06-70/941-7991 Pápa kornel.virag@freemail.hu
Fagyöngy Virágüzlet – Delanus Kft. 06-20/587-6933 Cegléd delanus.kft@gmail.com
Árvácska Temetkezés 06-30/576-8980 Kétegyháza